Tipy na ubytování

Vyzkoušejte některý z našich exkluzivních apartmá a dopřejte si ten nejvyšší komfort, který na Svachovce nabízíme!

ČOKOLÁDOVÝ APARTMÁN - NOVINKA 2020

Komfortní pokoj s klimatizací, ložnice s manželskou postelí, obývací část s pohovkou, 2x TV, pracovní stůl, prostorná koupelna s vanou pro dva, minibarová chladnička a rychlovarná konvice na pokoji, samostatný vchod s možností využití zahrady s posezením,  parkování před domem. V ceně pokoje čoko-kit , tj. čokoláda či pralinky Duetino, čokoládová sůl do koupele.

AP6 - PODKROVNÍ APARTMÁN S PRIVÁTNÍMI MODŘÍNOVÝMI VANAMI

Jedinečný, stylový dvoulůžkový apartmán s modřínovými vanami a vlastním výčepem, klimatizací se nachází přímo nad recepcí, v podkroví hotelu Svachův Dvůr. Kouzlo magického romantického zážitku umocňuje umístění van a relaxačních lehátek s nádherným výhledem na Kleť. V ceně pokoje je bylinná koupel, set pro přípravu čaje, minibarová chladnička.

TAP - RODINNÝ APARTMÁN S KUCHYNÍ

Elegantně a vkusně zařízený čtyřlůžkový apartmán. Výjimečností tohoto pokoje jsou plně funkční zrekonstruovaná dobová kamna vytvářející pocit tepla domova.

Pokoj je vybaven kuchyňským koutem s vařičem, rychlovarnou konvicí a chladničkou, vedle se nachází obývací část s pohovkou a k dispozici je rovněž posezení na terásce.V ceně pokoje je nápojový set pro přípravu čaje, domácí med či Svacholáda.

Pro více informací volejte do našeho rezervačního oddělení či na hotelovou recepci: Kontakt